Menu

Hakkımızda

Biz #MaryaKuruyemis olarak 2015 yılından bu yana kendimize “Siirt Fıstığı” ve “Kuruyemiş Ürünleri” kollarını ana faaliyet alanı seçerek ve her gün biraz daha kurumsallaşarak

hedeflediğimiz vizyona doğru emin ve sağlam adımlarla sürekli ilerleme katettik.

Bünyemizdeki eğitimli personellerimizle ve gıda mühendislerimizle beraber oluşturduğumuz insan eksenli ve kalite odaklı misyonumuzdan ve prensiplerimizden hiçbir zaman

ödün vermedik.

Kaliteye ulaşmak için hiçbir pahadan kaçmadık, öz sermayemiz ve kazancımızla sürekli yeni teknolojiyi takip ederek üretim bandımızı ve iş makinelerimizi çağa ayak uyduracak şekilde yeniledik ve bu yenileme hareketini sürekli hale getirdik.

El değmeden üretim yapan ve paketleme yapan tam otomatik makine ve üretim bandımızla sağlığınız için %100 hijyenik bir üretim ve paketleme ortamı oluşturduk.

İnsana yaptığımız yatırımı kurumsal prensip haline getirdik ve eğitim, seminer, sektör gezilerinde mavi yaka ve beyaz yaka personellerimize her zaman öncelik verdik. Geriye dönüp geçen zamana ve bu yolda beraber yürüdüğümüz iş arkadaşlarımıza baktığımızda yaşadığımız en büyük gururun insan odaklı gelişmişlik olduğunu görüyoruz.

Geçen yıllar içinde 6 ülkeye tonlarca kuruyemiş ihracatı yaptık, toplam iş hacmimiz her yıl katlanarak arttı. Her gün biraz daha profesyonelleştik siparişten sonra vizyonumuzun sınırlarını daha da büyüttük.

Bu gün geldiğimiz noktada ne kadar planlı ve disiplinli hareket ettiğimizi daha net görüyoruz. Prensiplerimizden ve iş ahlakımızdan ödün vermeden ilerlediğimiz bu yolda geride bıraktığımız her kilometre taşının paha biçilmez gururunu yaşıyoruz.

Bu gururun mimarları olan siz değerli müşterilerimiz ve hizmet sunduğumuz bu güzel ülkenin her vatandaşına minnet borçluyuz.

Son olarak şunu bilmenizi isteriz ki biz #MaryaKuruyemis ailesi olarak prensiplerimizden ve üstün iş ahlakımızdan asla ödün vermeyeceğiz.

En büyük hedefimiz sizin sağlık ve mutluluğunuzdur.

Facebook
Twitter
Instagram